Villa ve ev temizliği, odalar, merdiven ve küpeşteleri, salon, banyo, WC’ler, havalandırma sistemleri, baca, kuzine, şömineler, balkon ve korkuluklar, cam ve dış cephe, duvarlar ve eşyalar olmak üzere en geniş alan olacak şekilde temizlenir. Tüm yüzeylere ulaşabilmek için olabildiğince eşyalar haraket ettirilerek temizlik işlemi yapılır.

Temizlik esnasında Vakumlu süpürge ve diğer ekipmanlar ile toz kaldırılmadan temizlik işlemi gerçekleştirilir. Çevre ve insan sağlığına dost deterjan ve temizlik ürünleri ile tüm yüzeyler silinir. Kalıcı kir ve lekelerin bulunduğu alanlar özel kimyasallar ile temizlenerek kullanıma sunulur. İnşaat ve tadilat sonrası villa temizliklerinde de tüm alanlar boya harç, derj dolgu atıklarından temizlenir ve ince temizliği yapıldıktan sonra sıfırlanarak müşterimize sunulur.

Eşyalar ve mobilyalar üzerindeki lekeler yüzeyi ve rengi bozmayacak özel temizlik ürünleri ile temizlenir. Çok ellenen kapı kolu, merdiven küpeşteleri, banko vs önce silinir sonra özel temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir