Ankara da dış cehe cam temizliği denince bir çok temizlik şirketi bulabilirsiniz. Ankara temizlik şirketleri nin bir çoğuna sorsanız bu işi yaparız derler.İş bitimide elemizden geleni yaptık derler. Dış cephe cam temizlği sanıldığı kadar basit ve kolay iş deyildir. öncelikle bu işi yapacak kişinin ne tür bi cam temizliği yapacagını bilmesi gerekir. Özellikle dış cephe cam temizliği nde güvenlik önlemi ve dikkatli çalışan personel seçilmeli. Dış cephe cam temizliği yapacak elemanın tercübesi nedir bilğisi nedir? her cam silen eleman dış cephe cam temizliği yapabilirmi. Ankara temizlik şirketleri nde muşahede ediyorum ki hatta cam temizliği bilmeyen inşaat işcisi vasıfsız eleman dış cephe cam temizliği yapıyor. Sonra cam temizliği nde oluşan bugulanmalara elimden geleni yaptım diyor. Bilhassa dış cephe cam temizliği nde çok çeşitli cam kullanılmaktadır. Tabii bu camlarında temizliği çeşitli ilaçların kullanılmasını gerektirir. Dış cephe cam temizliği nde uzman eleman ilk bir iki camda ilaç karışımlarını dener ve başarılı karışımı tüm cephede uygular. Temizlik şirketleri ankara da önüne gelen elemanı vince yada iskeleye çıkartır, uğraşırki temizlik yapsın nerdeee? ya leke bırakır ya buğulama yapar yada yetersiz güvenlikle cama veya kendine zarar verir. Ankara Buse temizlik olarak özellikle dış cephe cam temizliğinde en az 5 sene tercübesi olan ve bizim işlerimizdede en az 1 sene yardımcı dış çephe cam temizliği yapmış olmalıdır. Dış Cephe Cam Temizliği ihtiyaçlarınızda Ankara Buse temizlik olarak, yılların verdiği tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Dış Cephe Cam Temizliği konusunda eğitim almış uzman ve güler yüzlü personelimiz ile size daima en kaliteli, en ekonomik hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en önde gelenlerindendir. Camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak yağmur ve rüzgarlı havalarda camlarınız kir is olur bu camlar uzun zaman temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası (oksit) meydana gelir. Bu tür sıkıntılardan kurtulmak hem zor hem de pahalı bir işlemdir bu tür bir sorun yaşamamak için camlarınızın en az ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin bu tür ihtiyaç duyduğu işlerde; Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camlarğn temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Dış cephe alikobatların temizliği ve bakımı bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımızı garanti ediyoruz.

Plaza, Apartman, iş hanı gibi mekânlar için kule vinç ve askılı asansör yardımı ile temizlik yapılmaktadır. Ankara Buse Temizlik yaşadığınız her mekâna her ortama temizlik çözümleri sunar. Tüm bunların dışında verdiği danışmanlık ve personel desteği hizmetleriyle sektörde lider olmayı ve siz müşterilerimizin takdirini kazanmayı hedeflemektedir. Camların belirli periyotlarla silimi yapılmadığı ve ihmal edildiği durumlarda yağmur ve güneşin de etkisiyle önüne geçilemez oksitlenmeler oluşmaktadır. Biz buna camın can çekişmesi demekteyiz. Sürekli canlı kalabilmesi ancak silimi ile mümkündür. Oksidasyon olmuş camlarınıza farklı kimyasallar kullanılarak hayata döndürülebilir ve kurtarılabilir. Dış cephe için önerilen silim zamanı yılda 3 en az 2 defadır. Firmamız mekânınıza özel çözümlerle günlük, haftalık ve aylık periyodik temizlik hizmetleri sunmaktadır. Firmanızda ihtiyaç duyulan temizlik personeli temini konusunda bize ulaşabilirsiniz.

Camlarda yaşanabilecek çözümü olmayan sorunlar :
1) Cam yerine montaj edilirken çerçeveden sıçrayan kaynak yanıkları .
2) Cam yerine montaj edilirken sert bir yere sürülerek çizilmesi .
3) Uzun süre silinmeyen camda oluşan oksitlenme (yaklaşık 1 yılda oluşmaya başlar.)

Camların belirli periyodlarla silimi yapılmadığı ve ihmal edildiği durumlarda yağmur ve güneşinde etkisi ile önüne geçilemez oksitlenmeler oluşmaktadır.Biz buna camın can çekişmesi demekteyiz.Sürekli canlı kalabilmesi ancak silimi ile mümkündür.Oksidasyon olmuş camlarınıza farklı kimyasallar kullanılarak hayata döndürülebilir ve kurtarılabilir.Böyle durumlarda maddi külfeti biraz daha ağır olmaktadır.Dış cephe için önerilen silim zamanı yılda 3 en az 2 defadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir